Additional information
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Kingsize |
Hrast Hunton svetli AQUA Egger Podni Laminat Medium
1.750 RSD /m²
Mermer Levanto beli AQUA+ Egger Podni Laminat
1.950 RSD /m²
1.950 RSD /m²
| Boja jezgra | Braon |
| Debljina | 8 mm |
| Dekor | EL2733 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | 2-strane fuga |
| Klasa kvaliteta | 32 |
| Kolekcija | Egger POOL |
| Kom/pakovanje | 6/1 pakovanje |
| Kutija/Paleta | 40 |
| Noseća ploča | HDF + |
| Primena | Stambeni i poslovni prostori |
| Struktura | D = Deepskin |
| Širina | 327 mm |
| Tip lamele | King Size |
| Tip noseće ploče | AC 4 |
| Vrsta drveta | Hrast |
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Kingsize |