Hrast Soria Svetlo Sivi AQUA Egger Podni Laminat AQUA Classic
1.980 RSD /m²
Hrast Olchon Pesak bež Egger Podni Laminat Classic
Original price was: 2.850 RSD.2.190 RSDCurrent price is: 2.190 RSD. /m²
Hrast Olchon med Egger Podni Laminat Classic
Original price was: 2.850 RSD.2.190 RSDCurrent price is: 2.190 RSD. /m²
| Boja jezgra | Braon |
| Debljina | 12 mm |
| Dekor | PL2856 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | 4-strane fuga |
| Klasa kvaliteta | 33 |
| Kolekcija | Egger PROJECT |
| Kom/pakovanje | 6/1 pakovanje |
| Kutija/Paleta | 52 |
| Noseća ploča | HDF + |
| Primena | Stambeni i javni prostori |
| Struktura | N = Natural Pore |
| Širina | 193 mm |
| Tip lamele | Classic |
| Tip noseće ploče | AC 5 |
| Vrsta drveta | Hrast |
Additional information
| Debljina: No selection | 12mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 33 |
| Tip: No selection | Classic |

