Additional information
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 31 |
| Tip: No selection | Classic |
Hrast Belfort srebrni Egger Podni Laminat
1.250 RSD /m²
Hrast Dunnington Svetli Egger Podni Laminat
Original price was: 1.790 RSD.1.290 RSDCurrent price is: 1.290 RSD. /m²
Original price was: 1.790 RSD.1.290 RSDCurrent price is: 1.290 RSD. /m²
| Boja jezgra | Braon |
| Debljina | 8 mm |
| Dekor | PL2103 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | Bez Fuge |
| Klasa kvaliteta | 31 |
| Kolekcija | Egger PROJECT |
| Kom/pakovanje | 8/1 pakovanje |
| Kutija/Paleta | 60 |
| Noseća ploča | HDF + |
| Primena | Stambeni prostori |
| Struktura | O = Omnipore |
| Širina | 193 mm |
| Tip lamele | Classic |
| Tip noseće ploče | AC 3 |
| Vrsta drveta | Hrast |
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 31 |
| Tip: No selection | Classic |