Additional information
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |
Bardolino Hrast Egger Podni Laminat
Original price was: 1.790 RSD.1.290 RSDCurrent price is: 1.290 RSD. /m²
Hrast Authentic braon Egger Podni Laminat
Original price was: 1.890 RSD.1.350 RSDCurrent price is: 1.350 RSD. /m²
Original price was: 1.890 RSD.1.350 RSDCurrent price is: 1.350 RSD. /m²
| Boja jezgra | Braon |
| Debljina | 8 mm |
| Dekor | H2035 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | 4-strane fuga |
| Klasa kvaliteta | 32 |
| Kolekcija | Egger NEUTRAL |
| Kom/pakovanje | 8/1 pakovanje |
| Kutija/Paleta | 60 |
| Noseća ploča | HDF + |
| Primena | Stambeni i poslovni prostori |
| Struktura | O = Omnipore |
| Širina | 193 mm |
| Tip lamele | Classic |
| Tip noseće ploče | AC 4 |
| Vrsta drveta | Hrast |
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |