Additional information
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |
Hrast Asgil med Egger Podni Laminat Classic
Original price was: 1.890 RSD.1.350 RSDCurrent price is: 1.350 RSD. /m²
Orah Warmia Braon Egger Podni Laminat Classic
1.650 RSD /m²
Original price was: 1.890 RSD.1.350 RSDCurrent price is: 1.350 RSD. /m²
| Boja jezgra | Braon |
| Debljina | 8 mm |
| Dekor | EL2974 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | Bez Fuge |
| Klasa kvaliteta | 32 |
| Kolekcija | Egger POOL |
| Kom/pakovanje | 8/1 pakovanje |
| Noseća ploča | HDF + |
| Struktura | O = Omnipore |
| Vrsta drveta | Hrast |
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |