Additional information
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 33 |
| Tip: No selection | Kingsize |
| Vlagootpornost: No selection | Aqua + |
Hrast Hamilton Egger Podni Laminat Kingsize
1.950 RSD /m²
Hrast svetli Egger Podni Laminat Classic
Original price was: 2.350 RSD.1.790 RSDCurrent price is: 1.790 RSD. /m²
1.950 RSD /m²
| Boja jezgra | Crna |
| Debljina | 8 mm |
| Dekor | ELF812 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | 4+1 fuga |
| Klasa kvaliteta | 33 |
| Kolekcija | Egger PRO AQUA + 72h |
| Kom/pakovanje | 6/1 pakovanje |
| Kutija/Paleta | 40 |
| Noseća ploča | Aqua + 72h |
| Primena | Stambeni i javni prostori |
| Struktura | S = Smoothtouch |
| Širina | 327 mm |
| Tip lamele | King Size Aqua + |
| Tip noseće ploče | AC 5 |
| Vrsta drveta | Kamen/Keramika |
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 33 |
| Tip: No selection | Kingsize |
| Vlagootpornost: No selection | Aqua + |