Additional information
| Debljina: No selection | 10mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |
Hrast svetli Egger Podni Laminat Classic
Original price was: 2.350 RSD.1.790 RSDCurrent price is: 1.790 RSD. /m²
Hrast Predaia med Egger AQUA Podni Laminat Classic
1.980 RSD /m²
Original price was: 2.350 RSD.1.790 RSDCurrent price is: 1.790 RSD. /m²
| Boja jezgra | Braon |
| Debljina | 10 mm |
| Dekor | FL953 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | 4-strane fuga |
| Klasa kvaliteta | 32 |
| Kolekcija | Egger NEUTRAL |
| Kom/pakovanje | 7/1 pakovanje |
| Kutija/Paleta | 52 |
| Noseća ploča | HDF + |
| Primena | Stambeni i poslovni prostori |
| Struktura | O = Omnipore |
| Širina | 193 mm |
| Tip lamele | Classic |
| Tip noseće ploče | AC 4 |
| Vrsta drveta | Hrast |
| Debljina: No selection | 10mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |