Additional information
| Debljina: No selection | 10mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |
| Vlagootpornost: No selection | Aqua |
Hrast Sherman Braon AQUA Egger Podni Laminat AQUA Classic
1.980 RSD /m²
Hrast Soria Svetlo Sivi AQUA Egger Podni Laminat AQUA Classic
1.980 RSD /m²
1.980 RSD
| Boja jezgra | Braon |
| Debljina | 10 mm |
| Dekor | EL2064 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | 4-strane fuga |
| Klasa kvaliteta | 32 |
| Kolekcija | Egger PRO AQUA 24h |
| Kom/pakovanje | 7/1 pakovanje |
| Kutija/Paleta | 52 |
| Noseća ploča | Aqua 24h |
| Primena | Stambeni i poslovni prostori |
| Struktura | N = Natural Pore |
| Širina | 193 mm |
| Tip lamele | Classic Aqua |
| Tip noseće ploče | AC 4 |
| Vrsta drveta | Hrast |
| Debljina: No selection | 10mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |
| Vlagootpornost: No selection | Aqua |