Additional information
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Large |
| Vlagootpornost: No selection | Aqua |
Hrast Weinburg svetao Egger Podni Laminat Kingsize
1.750 RSD /m²
Hrast Victoria natur AQUA Egger Podni Laminat Large
1.750 RSD
1.750 RSD /m²
| Boja jezgra | Braon |
| Debljina | 8 mm |
| Dekor | EL2014 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | 4-strane fuga |
| Klasa kvaliteta | 32 |
| Kolekcija | Egger POOL AQUA 24h |
| Kom/pakovanje | 8/1 pakovanje |
| Kutija/Paleta | 45 |
| Noseća ploča | Aqua 24h |
| Primena | Stambeni i poslovni prostori |
| Struktura | N = Natural Pore |
| Širina | 246 mm |
| Tip lamele | Classic Aqua |
| Tip noseće ploče | AC 4 |
| Vrsta drveta | Hrast |
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Large |
| Vlagootpornost: No selection | Aqua |