Additional information
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |
Orah Warmia Braon Egger Podni Laminat Classic
1.650 RSD /m²
Bela Soria Hrast AQUA Egger Podni Laminat Classic
1.750 RSD /m²
1.650 RSD /m²
| Boja jezgra | Braon |
| Debljina | 8 mm |
| Dekor | EL2158 |
| Dužina | 1292 mm |
| Fuga | 4-strane fuga |
| Klasa kvaliteta | 32 |
| Kolekcija | Egger POOL |
| Kom/pakovanje | 8/1 pakovanje |
| Noseća ploča | HDF + |
| Struktura | N = Natural Pore |
| Vrsta drveta | Hrast |
| Debljina: No selection | 8mm |
|---|---|
| Klasa: No selection | 32 |
| Tip: No selection | Classic |